Інтерфакс-Україна
19:47 12.12.2022

В Україні запустили бота-помічника для пошуку Пунктів незламності

1 хв читати
В Україні запустили бота-помічника для пошуку Пунктів незламності

Телеграм-бота для пошуку Пунктів незламності запустили в Україні у понеділок, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Україна готується до будь-яких подальших сценаріїв. Для того, щоб люди могли отримати зв'язок, підзарядити гаджети, зігрітися, ми запустили мережу Пунктів незламності. А щоб було швидше і зручніше їх знайти, розробили і запустили спеціальний бот-помічник - @nezlamnistbot", - написав Тимошенко у телеграмі у понеділок.

За його словами, бот може надати громадянам інформацію про роботу Пунктів, їхні адреси та послуги, які там можна отримати.

"Важливо! Адреси Пунктів незламності в населених пунктах, розташованих поряд із лінією бойових дій, не розголошуються з міркувань безпеки. Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Харківську та Херсонську області. Інформацію про місце розташування Пунктів незламності в цих регіонах можете дізнатися в місцевих органах влади", - наголосив Тимошенко.

Він запевнив, що інформація в боті щодня оновлюється.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА