Інтерфакс-Україна
18:32 13.12.2022

Централізоване водопостачання у Херсоні відновлено на 90% – заступник глави ОП Тимошенко

1 хв читати
Централізоване водопостачання у Херсоні відновлено на 90% – заступник глави ОП Тимошенко

Централізоване водопостачання у Херсоні відновлено на 90%, триває підключення споживачів, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Станом на сьогодні у місті вже є світло і тепло. Централізоване водопостачання відновлено на 90%. Процес підключення побутових споживачів триває", – сказав він під час брифінгу у вівторок.

Окрім того, за словами Тимошенка, у Херсонській області триває робота енергетиків над відновленням мереж, зокрема у населених пунктах Велика та Мала Олександрівка, Новодмитрівка, Старосілля, Високопілля, Довгове.

У деокупованих районах Миколаївської області також тривають роботи з відновлення електро-, водо-, газопостачання та мобільного зв'язку. Так, електропостачання відновлено для 7,2 тис. абонентів у Зеленому Гаї, Новомиколаївці, Березнегуватому, Снігурівці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА