22:00 14.12.2022

ВАКС конфіскував майно у Януковича на користь держави

1 хв читати
ВАКС конфіскував майно у Януковича на користь держави

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) задовольнив позов Міністерства юстиції та стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти експрезидента Віктора Януковича, а також наближених до нього осіб, повідомляє пресслужба суду.

"Так, ВАКС стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти, а саме – Центр відпочинку та здоров’я та житловий будинок (площею 825,8 кв.м), що знаходяться у с. Нові Петрівці (Вишгородський район, Київська область), декілька машиномісць у підземному паркінгу, квартиру, будинок, судно марки “Бриг”, 100% частки у статутному капіталі ТОВ "Танталіт", а також у ТОВ "Дом Лєсніка", грошові кошти у сумі 31 047 676,73 грн та 84 964,60 дол США", - йдеться у повідомленні.

Суд обрав зазначеним особам санкцію, передбачену п. 1-1 ч.1 ст.4 Закону України "Про санкції".

Крім того, у Януковича конфісковано 537 історико-культурних і матеріальних цінностей, творів мистецтва (картини, антикварні меблі тощо). Їхня оцінна вартість становить понад 18 млн 778 тис. євро.

У пресслужбі зазначили, що апеляційна скарга може бути подана до Апеляційної палати ВАКС упродовж 5 днів із дня оголошення рішення.

Як повідомлялося, 17 листопада Міністерство юстиції України 16 листопада подало черговий позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо конфіскації активів експрезидента Віктора Януковича.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА