Інтерфакс-Україна
15:11 15.12.2022

Російські та іранські БПЛА містять комплектувальні іноземного виробництва

1 хв читати
Російські та іранські БПЛА містять комплектувальні іноземного виробництва

Російські та іранські БПЛА містять комплектувальні іноземного виробництва, заявив представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки полковник Олександр Заруба.

"Для нещодавніх атак по об'єктах критичної інфраструктури Одеси, вчорашньої атаки по Києву було використано БПЛА Shahed-136 - баражирувальний боєприпас виробництва Ірану. Закуплені для армії РФ, вони отримали найменування "Герань-2"... Ми констатуємо наявність серед елементної бази комплектувальних іноземного виробництва", - сказав він на брифінгу у Military Media Center у четвер.

Водночас Заруба зазначив, що для терору цивільного населення артилерійськими та ракетними обстрілами РФ використовує низку дронів російської розробки та виробництва.

Так, результати проведених досліджень свідчать, що практично всі комплектувальні, що забезпечують фото- та відеозйомку, керування апаратом у повітрі, передання даних різними каналами, GPS-навігацію у російських БПЛА - іноземного походження.

"Ми вміємо протидіяти російським БПЛА і збиваємо їх щодня наявними засобами ППО… Проте, на нашу думку, ефективніше було б докласти великих зусиль для переривання ланцюжків постачання комплектувальних для таких дронів", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1050 осіб та 65 од. спецтехніки - Генштаб

21 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА