Інтерфакс-Україна
19:13 16.12.2022

Затримано жительку Куп'янська, яка стала головним спеціалістом в окупаційній адміністрації

1 хв читати
Затримано жительку Куп'янська, яка стала головним спеціалістом в окупаційній адміністрації

Поліцейські під процесуальним керівництвом Куп'янської окружної прокуратури Харківської області повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 2. ст. 111-1 КК України) 57-річній місцевій жительці.

"Місцева мешканка добровільно погодилась працювати на так звану "ВГА Купянского района". Так, у червні вона обійняла посаду "и. о. главного специалиста отдела экономического развития" у псевдоадміністрації", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними досудового слідства, підозрювана формувала платіжні відомості щодо виплати грошової допомоги місцевим жителям та готувала звіти для окупаційної влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА