Інтерфакс-Україна
07:08 17.12.2022

У Франції задіяно 14 тис. поліцейських і жандармів для гарантування безпеки в день фіналу ЧС з футболу

1 хв читати
У Франції задіяно 14 тис. поліцейських і жандармів для гарантування безпеки в день фіналу ЧС з футболу

Близько 14 тис. співробітників поліції і жандармерії чергуватимуть у Франції для гарантування безпеки в неділю, коли в Катарі відбудеться фінал Чемпіонату світу з футболу, повідомляють французькі ЗМІ.

Крім того, у Франції посилять заходи безпеки в суботу, коли відбудеться матч за третє місце між командами Марокко та Хорватією. Цього дня на вулицях чергуватимуть 12,8 тис. правоохоронців.

Згідно з рішенням МВС Франції, у суботу перекривати рух на Єлисейських полях не будуть, а в неділю, коли у фіналі зіграють збірні Франції та Аргентини, цю вулицю зроблять пішохідною. Глава французького МВС Жеральд Дарманен нагадав, що під час ЧС з футболу у 2018 році близько 600 тис. людей вийшли на Єлисейські поля, щоб відсвяткувати перемогу французьких футболістів.

Фінал ЧС з футболу відбудеться у неділю. Французькі футболісти зіграють зі збірною Аргентини. Матч розпочнеться о 16:00 за місцевим часом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА