Інтерфакс-Україна
12:49 18.12.2022

В Україні очікується помірно прохолодна погода, місцями ожеледиця

2 хв читати
В Україні очікується помірно прохолодна погода, місцями ожеледиця

Найближчої доби в Україні очікується помірно прохолодна погода, в північних і західних областях на дорогах місцями ожеледиця.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у понеділок, 19 грудня, в Україні без опадів. На дорогах у західних та північних областях місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, у західних областях південний, 5-10 м/с.

Температура вночі 5-10°, у західних та північних областях 8-13° морозу; вдень 2-7° морозу, на крайньому півдні, Закарпатті та Прикарпатті близько 0°.

У Києві в понеділок хмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 10°, вдень 4-6° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського в Києві 19 грудня найвища температура вдень (10,7°) була в 1989 році, найнижча вночі (-20,3°) в 1994 році.

У вівторок, 20 грудня, в Україні хмарно з проясненнями. Без опадів, лише в північних областях невеликий сніг, вдень із дощем. На дорогах західних та північних областей місцями ожеледиця.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с, на високогір'ї Карпат пориви 20-25 м/с. Температура вночі 6-11°, в Карпатах і північно-східних областях місцями 12-17° морозу; вдень від 1° морозу до 4° тепла, в Прикарпатті і в Криму 5-10° тепла.

У Києві у вівторок хмарно з проясненнями. Невеликий сніг, вдень із дощем, лише вночі 20 грудня без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура 6-8° морозу; вдень 1-3° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА