Інтерфакс-Україна
07:20 19.12.2022

Ворог збільшив кількість о/с у Мелітопольському районі

1 хв читати
Ворог збільшив кількість о/с у Мелітопольському районі

Російські війська збільшили кількість особового складу у Мелітопольському районі Запорізької області, повідомляє Генеральний штаб України.

"Збільшилася кількість загарбників у населених пунктах Мелітопольського району", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що, російські окупанти також розглядають можливість залучення до участі в бойових діях колишніх поліцейських, які перейшли на бік ворога.

У Генштабі зазначили, що окупанти продовжують обшуки населення на тимчасово захоплених територіях Донецької та Запорізької областей. Особлива увага приділяється мобільним телефонам і смартфонам.

 

 

 

ОСТАННЄ

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

Україна очікує прибуття чергової партії енергетичної допомоги від Словаччини та Молдови - Сибіга

Кількість загиблих після атаки дронів РФ по потягу на Харківщині зросла до чотирьох, ще чотирьох шукають - Зеленський

У столиці без електроенергії залишаються 710 тис. споживачів — Шмигаль

Україна підпише зі США 20-пунктний мирний план, й окремо США підпишуть документ з РФ, а підпису ЄС не буде – Сибіга

Троє людей загинули, ще двоє постраждали внаслідок удару БпЛА по пасажирському поїзду в Харківській області

Офіс Військового омбудсмена офіційно розпочав роботу

Україна готова розглядати звернення Молдови щодо внеску у її безпеку - Сибіга

Федоров та міністерка збройних сил Франції обговорили посилення ППО та передачу Україні літаків Mirage 2000-5

Президент НОК Гутцайт: Наш прапор буде на Олімпіаді-2026 - це вже перемога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА