Інтерфакс-Україна
06:02 20.12.2022

Зеленський закликав владу Грузії перевести Саакашвілі до закордонної клініки

1 хв читати
Зеленський закликав владу Грузії перевести Саакашвілі до закордонної клініки

Президент України Володимир Зеленський закликав владу Грузії перевести експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі до закордонної клініки.

"Певно, всі могли бачити, у якому стані зараз Михайло Саакашвілі, у якому стані його здоров'я. Тому я звертаюся до народу Грузії, до влади Грузії – треба проявити милосердя, особливо у передріздвяний час", - сказав він у відеозверненні у понеділок.

За словами Зеленського, "те, що зараз відбувається з Михайлом, – це знущання. Це не личить Грузії. Це треба припинити ".

"Будь ласка, ухваліть рішення, яке може врятувати його життя. Переведіть Михайла Саакашвілі до однієї з клінік України, іншої європейської країни, Америки", - закликав Зеленський.

Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня минулого року. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі, після чого поміщений до в'язниці у місті Руставі, де оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада Саакашвілі перевели у військовий шпиталь у місті Горі, де він припинив голодування. 12 травня поточного року Саакашвілі був поміщений до цивільної клініки "Вівамед" у Тбілісі, де він перебуває і зараз.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальшованими.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один з постраждалих внаслідок масованої атаки на Харків 23 листопада помер у лікарні

Лубінець: офіційні цифри не показують реальної картини сексуального насильства, пов'язаного з війною

До Києва прибула глава МЗС Латвії

Репарації постраждалим від СНПК повинні бути частиною міжнародного компенсаційного механізму - Кондратюк

Кравченко про фейкові інвалідності: 74 прокурори вже звільнені, будуть і вироки

Україна та НАТО запускають спільну програму для оборонних інновацій

"Укренерго" застосувало аварійні відключення в трьох областях після атаки РФ на енергооб'єкти в кількох регіонах

Фон дер Ляєн в Європарламенті: робота над текстом мирної угоди для України є відправною точкою на шляху вперед

Росія бачила "мирний план" Трампа, але ні з ким його ще не обговорювала - Ушаков

Генсек НАТО не виключив, що війна РФ проти України може закінчитися цього року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА