Інтерфакс-Україна
16:27 21.12.2022

Залужний обговорив із начальником Генштабу ЗС Польщі ситуацію в регіоні та подякував за допомогу

1 хв читати
Залужний обговорив із начальником Генштабу ЗС Польщі ситуацію в регіоні та подякував за допомогу

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний провів зустріч в Україні з головою Генерального штабу Збройних сил Республіки Польща генералом Раймундом Анджейчаком, подякував йому за надану допомогу.

"Мав за честь вітати в Україні начальника Генерального штабу ЗС Республіки Польща і мого друга генерала Раймунда Анджейчака. Це нагода відверто обговорити ситуацію в регіоні та сценарії її розвитку. Вдячний, що Україна не сама у спротиві російській збройній агресії, і в цьому величезна заслуга польських братів", – написав він у телеграм-каналі.

Він також подякував за надану міжнародну військову допомогу, що включає озброєння, військову техніку, боєприпаси та необхідні матеріали.

"Ціную можливість проводити професійну підготовку наших військовослужбовців на польській території. Разом ми втілюємо стратегічно важливе рішення щодо переходу України на важке озброєння держав-членів НАТО. Глибока вдячність польській стороні за лікування та реабілітацію поранених українських воїнів", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА