Інтерфакс-Україна
18:36 21.12.2022

Голова Одеської ОВА затвердив програму розвитку та функціонування української мови як державної у суспільному житті регіону на 2023-2025 рр.

1 хв читати
Голова Одеської ОВА затвердив програму розвитку та функціонування української мови як державної у суспільному житті регіону на 2023-2025 рр.

Голова Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Максим Марченко підписав розпорядження про затвердження програми розвитку та функціонування української мови як державної у суспільному житті Одеської області на 2023-2025 роки.

"Утвердження та розвиток української мови – це та стратегічна мета, без реалізації якої неможлива подальша розбудова Української держави. У нашій області існує потреба в забезпеченні належного використання державної мови у різних сферах життя", - написав Марченко в телеграм-каналі в середу.

Він зазначив, що керівництво області мотивуватиме населення до вивчення, навчання та спілкування державною мовою, а також запроваджуватиме і втілюватиме в життя відповідні проєкти.

"Плануємо відкрити мережу курсів з вивчення української мови, сприяти створенню україномовної медійної продукції. Українська мова, особливо в умовах війни з Росією – це питання нашої єдності, національної безпеки та свободи", - підсумував голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нову систему сплати туристичного збору для паломників запустили в Умані

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА у Фастівському районі

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА