Інтерфакс-Україна
19:08 21.12.2022

Байден наказав доправити ще $1 млрд на військову допомогу Україні

1 хв читати
Байден наказав доправити ще $1 млрд на військову допомогу Україні

Президент США Джо Байден у середу віддав розпорядження держсекретареві Ентоні Блінкену простежити за витрачанням ще $1 млрд, спрямованих на військову допомогу Україні.

"Я уповноважую держсекретаря (...) розпоряджатися $1 млрд, що виділяється на предмети військового постачання та надання послуг Міноборони, а також на військове навчання та тренування для допомоги Україні", - цитуються слова президента у заяві Білого дому.

Напередодні у Білому домі повідомляли, що Байден у середу оголосить про виділення близько $2 млрд на допомогу Україні. В рамках цього пакета США нададуть Україні зенітні ракетні комплекси Patriot, а також проведуть навчання українських військовослужбовців використанню цієї системи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА