Інтерфакс-Україна
07:06 22.12.2022

Будівлю ЄК, головну ялинку в Болгарії та Чернінський палац у Чехії на знак солідарності з Україною відключили від освітлення

1 хв читати

Будівлю Європейської комісії (ЄК), головну різдвяну ялинку в Софії (Болгарія) та Чернінський палац (Чехія) вимкнули на час від освітлення на знак солідарності з блекаутом в Україні в результаті масованих російських ракетних та атак дронами.

"Шановний Володимире Зеленському, ви закликали світ сьогодні ввечері вимкнути світло на знак солідарності з українським народом. Щоб запалити проблиск світла в їхніх серцях. Ми вас почули", - написала президент ЄК Урсула фон дер Ляєн у мікроблозі Твіттер.

За її словами, "Росія продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі, щоб занурити Україну в пітьму".

Крім того, на знак солідарності з Україною новорічно-різдвяне освітлення відключила Болгарія на головній ялинці столиці.

"Столиця Болгарії приєдналася до кампанії "LightUpUkraine" і на символічні кілька хвилин відключила висвітлення головної ялинки на знак солідарності з народом України", - йдеться у повідомленні посольства України у Болгарії.

Також до флешмобу приєдналася Чехія.

"Ми приєдналися до заходу "Світло для України", організованого МЗС України, та відключили освітлення Чернінського палацу. Хочемо показати, в якій темряві зараз опинилися українці. Але темрява ніколи не переможе – Україна переможе!", - зазначили у пресслужбі чеського зовнішньополітичного. відомства.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Черкащині військовослужбовця засуджено до 9 років ув’язнення за вбивство дворічного сина – прокуратура

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

Глава МВС: До ліквідації наслідків обстрілів залучено 1 200 фахівців ДСНС, розгорнуті пункти незламності

Збито/подавлено 420 цілей, зафіксовано прямі влучання 13 ракет та 60 ударних БпЛА на 19 локаціях, падіння уламків на 7 локаціях – ПС ЗСУ

На Черкащині в результаті російської атаки постраждали 10 людей, серед них дитина – ДСНС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

На Сумщині введені додатково спеціальні графіки аварійних відключень окрім вранішніх ГАВ

Росіяни 15 раз обстріляли Донеччину, троє людей загинули, 11 поранені – ОВА

Відомо про п'ятьох постраждалих внаслідок ворожої атаки на Дніпропетровщині – ОВА

Очікуємо повного відновлення водопостачання в Києві протягом кількох годин - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА