Інтерфакс-Україна
12:45 22.12.2022

Затримано директора стадіону в Куп'янську, який під час окупації організовував пропагандистські заходи

1 хв читати
Затримано директора стадіону в Куп'янську, який під час окупації організовував пропагандистські заходи

Слідчі Куп'янського районного відділу поліції затримали 65-річного місцевого жителя, який під час окупації обіймав посаду директора стадіону "Спартак" та підтримував дії РФ та окупаційної адміністрації.

"Зловмисник організовував та контролював проведення футбольних матчів, змагань на прилеглій території стадіону, наймав співробітників із комплексного обслуговування закладу, а також проводив культурно-масові заходи з елементами пропагандистського штибу", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Затриманому повідомили про підозру в допомозі державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на Київщині відвідав підприємство, "де українську зброю роблять розумною"

Сибіга: Путін відкидає мирні зусилля, необхідна максимальна синхронізація санкцій

Станцію метро "Либідська" в Києві тимчасово зачинили через підозрілий предмет

Число постраждалих через удар по Кам'янському зросло до 22 осіб, серед них медпрацівники

Лікарі комунальної лікарні Києва за $10-15 тис. допомагали чоловікам виїхати за кордон

"Укрзалізниця" виявила лише 0,1% порушників під час перевірок пасажирів

Україна повинна продовжувати реформи, щоб стати сильним членом ЄС, – глава МЗС Чехії

Кількість постраждалих в Новоплатонівці зросла до 4, ще 5 осіб загинули

Юрчишин: Профільний комітет може рекомендувати Раді прийняти законопроєкт про посилення ефективності НАБУ та САП у першому читанні

МЗС України про незаконний візит послів Бурунді, Гвінеї та Чаду до окупованого Криму: Це кричуще порушення міжнародного права

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА