Інтерфакс-Україна
17:59 23.12.2022

Жадан перерахував 500 тис. грн у БФ Каразінського університету на збереження центральної бібліотеки вишу

1 хв читати

Український письменник та поет Сергій Жадан перерахував у благодійний фонд Харківського національного університету ім. Каразіна 500 тис. грн.

"Перерахував на Благодійний фонд Каразінського університету 500 000 грн. Конкретно - хочемо зберегти, підтримати та убезпечити центральну бібліотеку університету, що знаходиться в історичній будівлі, в самому серці міста", - написав Жадан на своїй сторінці у фейсбуці.

Він наголосив, що перерахував гроші на підтримку бібліотеки зі своїх гонорарів за виступи.

"Хтось вважає, що підтримувати нині потрібно насамперед ЗСУ (важко заперечити), хтось усвідомлює, що культура та освіта потребують не меншого піклування, аніж, скажімо, аеророзвідка. Одне слово, аби не було нарікань із приводу "нецільового використання" народних грошей" ці півмільйона вирішив оплатити зі своїх гонорарів - із коштів, отриманих за виступи в Жовтневому та за наш "собачий" концерт у Франкфурті-на-Одері. Я собі ще зароблю, а університет – це серце міста, воно має битися рівно" , – написав Жадан.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА