Інтерфакс-Україна
01:28 25.12.2022

ПЦУ та УГКЦ розпочали діалог про реформу церковного календаря

1 хв читати

Предстоятели Православної церкви України (ПЦУ) Єпіфаній та Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав обговорили створення спільної робочої групи щодо вивчення можливого переходу на новий календар, повідомила прес-служба УГКЦ.

"Особливу увагу предстоятелі Церков звернули на узгодження позицій щодо реформи церковного календаря. Після обговорення було запропоновано створити спільну робочу групу, яка має всебічно вивчити це питання", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "ця робоча група має виробити конкретні пропозиції для предстоятелів та синодів обох церков у контексті приготування до відзначення 1700-річчя Першого Вселенського Собору, що відбувся в Нікеї 325 року. У цьому Соборі було визначено календарні принципи церковного життя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу

Апарат Верховної Ради проведе перевірку інформації про зв’язки наукової консультантки Салміної з РФ

Results of ARMA auction for sale of Borzhava resort land may be canceled – MP

Одинадцятирічна дитина поранена внаслідок авіаудару по селу в Харківській області

АРМА проводить перевірку переможців торгів із продажу земель курорту "Боржава"

Консульство Польщі в Одесі було пошкоджено під час нічного бомбардування – МЗС

В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен

Міноборони та "Фундація Пилипа Орлика" уклали меморандум щодо реставрації та створення музею у Будинку Сікорського

Свириденко доручила повідомити про потреби інфраструктури в резервному живленні і відновити водопостачання в Ірпені

Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА