09:55 26.12.2022

Херсонщину за добу обстріляли 33 рази, обласний центр – 7 разів

1 хв читати

Російські окупаційні війська минулої доби 33 рази обстріляли територію Херсонщини, 7 разів – обласний центр, повідомляє Херсонська міська рада в телеграм-каналі в понеділок.

"Російські окупанти 33 рази обстріляли територію Херсонщини. Мирні населені пункти області постраждали від вогню з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків. Сім разів ворог атакував обласний центр. Поцілив у складські приміщення, приватні та багатоквартирні будинки. Минулої доби мирні люди не постраждали", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА