Інтерфакс-Україна
11:53 26.12.2022

Росіянам не вдалося завдати удару по Лиману з боку Луганського напрямку - голова ОВА

1 хв читати
Росіянам не вдалося завдати удару по Лиману з боку Луганського напрямку - голова ОВА

Контрнаступальні дії сил оборони України завадили російським окупаційним військам завдати удару по місту Лиман (Донецька область) з боку Луганського напрямку, повідомив голова військової обласної адміністрації Сергій Гайдай.

"Такі плани були (у росіян - ІФ-У), але завдяки українському командуванню, яке розуміло плани, бачило всю мапу військових подій, саме ті контрнаступальні дії сил оборони України завадили російським окупаційним військам привести в дію свої плани. Зараз вони все одно стягують резерви, але контрнаступу у них на цей час не вийшло", - сказав він на брифінгу в Медіацентрі "Україна - Укрінформ" у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

Зеленський обговорив із міністром оборони Хорватії наступний оборонний пакет

У Покровську тривають бої - Зеленський

Туреччина має намір купити у Британії 20 винищувачів Typhoon

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА