Інтерфакс-Україна
07:29 27.12.2022

Президент Сербії привів армію у стан найвищого ступеня бойової готовності

1 хв читати

Президент Сербії та головнокомандувач сербської армії Олександр Вучич розпорядився, щоб сербська армія була приведена у стан найвищої бойової готовності, повідомив міністр оборони країни Мілош Вучевич.

"Президент Сербії як головнокомандувач (...) наказав, щоб сербська армія була у найвищій мірі бойової готовності - готовності до застосування військової сили, тобто збройного потенціалу сербської армії", - сказав Вучевич сербському державному агентству "Танюг".

За його словами, "це піднімає нас на вищий рівень готовності до дій, які здійснює сербська армія, зберігаючи територіальну цілісність та суверенітет Сербії, захищаючи всіх громадян Сербії та запобігаючи погрому та терору проти сербів, де б вони не жили".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено слідство у справі ексголови Дніпропетровської ОДА, якого зі спільниками підозрюють у розкраданні понад 392 млн грн

Суд відмовив у визнанні протиправною діяльністю щодо реалізації проєкту НВМК

Чиновник Міноборони та двоє працівників "Укрспецторгу" організували продаж списаних військових кораблів

Окупанти завдали дронового удару по навчальному закладу в Куп'янському районі, без постраждалих

У Києві знайшли мертвим, з ножовими пораненнями сина космонавта Каденюка

Трамп намагається послабити союз США та Європи - Папа Римський

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА