Інтерфакс-Україна
20:09 27.12.2022

Комендантська година на Одещині в новорічну ніч залишиться без змін

1 хв читати
Комендантська година на Одещині в новорічну ніч залишиться без змін

Комендантська година у новорічну ніч на Одещині залишиться без змін і триватиме з 23:00 до 05:00, повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Максим Марченко.

"Закликаю мешканців Одещини цього року провести новорічні свята вдома в сімейному колі. Комендантська година у цей день залишається без змін і триватиме як завжди, з 23:00 до 5:00 ранку", - сказав Марченко у відеозверненні у вівторок.

Він зазначив, що в такий важкий для країни час ми не маємо морального права організовувати масштабні святкування, доки наші воїни в окопах у найважчих умовах борються за Україну, і доречніше буде відкласти масові святкування до нашої перемоги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський та Ван І обговорили закінчення війни в Україні

РФ і Україна негайно розпочнуть переговори про припинення вогню та завершення війни – Трамп після розмови з Путіним

Трамп узгодив із Зеленським позиції перед розмовою з Путіним - ЗМІ

Розмова Трампа і Путіна тривала понад дві години, Путін вже коментує її

Продюсер Володимир Яценко нагороджений французьким орденом Мистецтв та Літератури

Внаслідок ворожого авіаудару по Старовірівці на Харківщині шпиталізовані 2 мирних мешканки - прокуратура

Новою генеральною директоркою Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" призначено Анну Фурман

Голова ЄК заявила, що угода з Великою Британією про оборонне партнерство посилить співробітництво в цій сфері, посилить підтримку України

Міністри оборони ЄС, Умєров та Рютте обговорять подальшу підтримку та гарантії безпеки для України

Венс: Переговори щодо України зайшли в глухий кут, ми це усвідомлюємо – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА