Інтерфакс-Україна
17:40 28.12.2022

Пункти утилізації новорічних ялинок у Києві працюватимуть з 4 до 31 січня включно

1 хв читати
Пункти утилізації новорічних ялинок у Києві працюватимуть з 4 до 31 січня включно

У Києві з 4 до 31 січня включно працюватимуть 17 пунктів утилізації новорічних ялинок, повідомляє пресслужба КМДА у середу.

У різних районах столиці діятимуть 11 пунктів і ще шість - на територіях лісництв КП "Дарницьке ЛПГ" та КП "ЛПГ "Конча-Заспа", уточнила пресслужба.

У пунктах утилізації хвойні дерева подрібнюють на щепу, яка використовується для мульчування лунок вічнозелених рослин: узимку мульча допомагає захистити ґрунт від промерзання, а в теплу пору року - зберегти водний баланс.

У 2022 році кияни принесли на переробку 8,5 тисяч хвойних дерев.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА