Інтерфакс-Україна
06:40 29.12.2022

Марченко: Одесити висловили свою позицію щодо російської імперської спадщини демонтажем пам'ятника Катерині II

1 хв читати
Марченко: Одесити висловили свою позицію щодо російської імперської спадщини демонтажем пам'ятника Катерині II

Пам'ятник російській імператриці Катерині II демонтований у центрі Одеси завдяки позиції городян і влади, повідомив голова ОВА Максим Марченко.

"Сьогодні відбулася справді історична подія. Нарешті, пам'ятник російській імператриці Катерині в Одесі було демонтовано", - написав він у телеграм-каналі в ніч проти четверга.

Марченко подякував мешканцям Одеси, які висловили свою позицію щодо російської імперської спадщини. Також він висловив подяку депутатам Одеської міської ради за позитивне рішення про знесення пам'ятника.

"Кожен, хто приєднався до цього процесу, показав, що коли ми об'єднані спільною метою, то обов'язково її досягаємо. Одещина має багату історію, культуру та національну спадщину, і сьогодні ми творимо нашу історію разом", – підсумував голова ОВА.

Раніше в Одеській міськраді повідомлялося, що пам'ятник Катерині II із центру Одеси після закінчення процедури демонтажу буде передано до художнього музею.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

Удари РФ порушили роботу кількох важливих для ядерної безпеки електропідстанцій, ЧАЕС знеструмлена –- МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА