Інтерфакс-Україна
11:17 29.12.2022

РФ продовжує надавати майбутньому трибуналу докази того, що вона є країною-терористом та агресором, - Маляр

1 хв читати
РФ продовжує надавати майбутньому трибуналу докази того, що вона є країною-терористом та агресором, - Маляр

Своїми діями РФ продовжує доводити, що є державою-терористом, зазначає заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Тиждень за тижнем Росія продовжує надавати майбутньому трибуналу докази того, що вона є країною-терористом та агресором. Ракетні обстріли та атаки БПЛА по цивільним об’єктам – єдине, що країна-терорист може протиставити потужній та дієвій зброї наших воїнів на полі бою та всім українцям, які наразі об’єднані єдиною метою – відстояти свою волю та свободу", - написала Маляр у телеграмі.

Вона також наголосила, що українці мають таємну зброю – "це наша сила духу, національна свідомість, відвага та сміливість". "Саме вони надають всім нам сил, щоб долати зло і при цьому зберігати світло та емпатію в серці", - додала Маляр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина заявляє, що всі підписані нею санкційні документи щодо Порошенка надані суду для розгляду

Вночі знешкоджено 406 засобів повітряного нападу ворога з 452

Зеленський: Треба зупинити війну, натиснувши на Росію, відсутність тиску дає війні забирати життя - це співучасть і відповідальність

Навчальний центр ЗАЕС вчетверте з початку року атакували БПЛА

Під час російського обстрілу постраждала бібліотека в Києві, загалом за час вторгнення пошкоджено 808 бібліотек

Вночі Росія "відповіла" на знищений літак атакою на мирних жителів в Україні - Сибіга

Шмигаль після російського обстрілу: Світ має посилювати тиск і бити санкціями по важливих секторах економіки агресора

Мін'юст: відсутнє чітке нормативне регулювання можливості для заброньованих виїжджати за кордон під час відпустки

Внаслідок нічної атаки в Чернігові постраждали четверо людей, пошкоджено житлові будинки, в оселях немає світла

УЗ планує відновити рух на пошкодженій обстрілами РФ ділянці під Києвом протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА