12:09 29.12.2022

Японія виступає за реформу Радбезу ООН через воєнну агресію РФ проти України - посол

1 хв читати
Японія виступає за реформу Радбезу ООН через воєнну агресію РФ проти України - посол

 Японія виступає за реформу Ради безпеки ООН, оскільки РФ - член Ради безпеки - розпочала збройну агресію проти України, повідомив посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.

"Ще до початку цієї війни протягом багатьох років Японія була, є і буде найстійкішим прихильником реформи ООН і особливо реформи Ради Безпеки ООН. Як ми можемо досягти реформи Ради Безпеки ООН? Це непросте завдання, але є один момент, який ясно показує необхідність реформ. І це - ця війна. Тому що член Ради Безпеки ООН розпочав односторонню агресію. Це не було передбачено батьками-засновниками ООН", - сказав посол в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Також він додав, що у цьому питанні "ми закликаємо Україну та багато інших країн виступати з конкретними пропозиціями та ідеями".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА