Інтерфакс-Україна
13:57 29.12.2022

Україна очікує постачання передової зброї - Буданов

1 хв читати
Україна очікує постачання передової зброї - Буданов

 Україна очікує постачання передової зброї, ресурсів для просування вперед у багатьох областях не вистачає, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю ВВС.

За словами керівника української військової розвідки, Росія "наразі повністю зайшла в глухий кут", зазнавши серйозних втрат, і, на його думку, Кремль вирішив оголосити ще одну мобілізацію призовників.

При цьому Буданов зазначив, що ЗС України, як і раніше, не вистачає ресурсів для просування вперед у багатьох областях.

"Ми не можемо перемогти їх на всіх напрямках комплексно. І вони теж. Ми з нетерпінням очікуємо нових постачань та прибуття досконалішої зброї", - сказав він.

 

ОСТАННЄ

У Києві відкриється магазин Goodwine Care у новому форматі

Казначейство США оприлюднило план виводу із обігу монети в один цент

Марченко закликав G7 до фінансування ЗСУ у рамках її інтеграції в європейську систему безпеки

Макрон: Китай та Франція мають спільну мету - "міцний та стабільний мир" в Україні

Мінкультури: Ситуації з "Києво-Печерською лаврою" і "Софією Київською" - не повʼязані між собою процеси

Охорона ЦРУ поранила жінку біля воріт штаб-квартири відомства

Мінкультури про причини звільнення Остапенка: кавʼярня в Будинку намісника Лаври і ремонтні роботи без погодження

Польща зведе електронне загородження по річці Буг на польсько-білоруському кордоні

Сирський обговорив з командувачем місії НАТО з допомоги Україні ситуацію на фронті

Зеленський: Словенія буде представлена на саміті Україна - Південно-Східна Європа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА