Інтерфакс-Україна
17:54 29.12.2022

У горах Закарпаття виявлено тіла 2 українців, які зникли в районі гори Піп Іван

1 хв читати
У горах Закарпаття виявлено тіла 2 українців, які зникли в районі гори Піп Іван

 У горах Закарпаття в четвер виявлено тіла двох українців, які раніше зникли в районі гори Піп Іван Мармароський, повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

"На Закарпатті завершено пошуки чотирьох чоловіків, які днями зникли в районі гори Піп Іван Мармароський. Двох із них затримали на кордоні румунські колеги, ще два тіла виявили без ознак життя", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що до пошукових заходів з української сторони залучали понад 30 прикордонників та рятувальників. Крім того, було залучено вертолітну авіацію та фахівців аеророзвідки.

"Вкотре закликаємо утриматися від походів у гори, де спостерігаються складні погодні умови: мороз, хуртовина, пориви сильного вітру та густий туман", - підсумували у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА