Інтерфакс-Україна
10:24 30.12.2022

У результаті нічної атаки БПЛА частково зруйновано адмінбудівлю у Голосіївському районі Києва

1 хв читати
У результаті нічної атаки БПЛА частково зруйновано адмінбудівлю у Голосіївському районі Києва

Унаслідок атаки БПЛА типу "Shahed" вночі, у столиці було частково зруйновано адміністративну будівлю у Голосіївському районі, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

"Один із баражуючих боєприпасів "Shahed" влучив у адміністративну будівлю в Голосіївському районі столиці, внаслідок чого будівлю було частково зруйновано, а в житловому будинку поряд пошкодження вікон", - сказано в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в п'ятницю вранці.

Зазначається, що інформації про постраждалих наразі немає. Дані уточнюються.

У свою чергу заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив у телеграм-каналі, що через влучання безпілотника в чотириповерхову адмінбудівлю в Голосіївському районі сталася пожежа, її ліквідували.

"Пошкоджено дев'ятиповерховий житловий будинок – вибиті вікна з 1-го по 5-й поверхи. Інформації про постраждалих немає", - уточнив він.

Раніше в п'ятницю мер столиці Віталій Кличко повідомив, що в ніч на п'ятницю ППО знищила два дрони на підльоті до столиці, п’ять – було знищено в повітряному просторі Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з Макроном та Стармером говорили з Віткоффом, домовилися більше деталей обговорити особисто

Умєров: Під час перемовин в США вдалося досягти значного прогресу, але окремі питання потребують доопрацювання

Заява про захоплення окупантами Клинового під Костянтинівкою не відповідає дійсності" - 11 армійський корпус

Каллас: РФ винна Україні репарації, а тому "репараційний кредит" з основою росактивів – це українські гроші

Кабмін призначив виконавчу продюсерку "Суспільного" Мовшович заступницею міністра культури

Кабмін доручив відомствам забезпечити безперешкодне приєднання когенераційних установок до мережі - Свириденко

Кабмін поширив проєкт водозабезпечення Донецької та Дніпропетровської областях на всю Україну - Свириденко

Кабмін спростив встановлення об’єктів розподіленої генерації і зняв обмеження їх потужності - Свириденко

Помер футболіст ФК "Динамо-Київ" Володимир Мунтян

Каллас про майбутні переговори Віткоффа у Москві: я боюся, що Україну знову будуть змушувати до поступок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА