Інтерфакс-Україна
07:28 31.12.2022

Суховантаж доправить українську соняшникову олію до Великої Британії

1 хв читати
Суховантаж доправить українську соняшникову олію до Великої Британії

Суховантаж із майже 6 тис. тонн соняшникової олії вийшов у п'ятницю з українського порту, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"30 грудня судно Seyma залишило порт Південний, воно перевозить до Великої Британії загалом 5 915 тонн соняшникової олії в рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

В українські порти також прямують два суховантажні судна Leo I і Shen Yu 79, які в п'ятницю пройшли морським гуманітарним коридором.

У СКЦ повідомили, що "було подано 65 заявок на участь в ініціативі".

Крім того, 9 суден очікують дозволу на заходження до портів України, 30 навантажених суховантажів очікують відправлення до пунктів призначення.

"Станом на 30 грудня загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 15 965 575 тонн. Загалом наразі дозволено рух 1 211 суден: 601 на прибуття в українські порти та 610 - на вихід із них", - резюмували в СКЦ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА