Інтерфакс-Україна
08:47 31.12.2022

Окупанти вбили трьох цивільних осіб і трьох поранили на Донеччині, також тричі за добу обстріляли дві громади Дніпропетровщини

1 хв читати
Окупанти вбили трьох цивільних осіб і трьох поранили на Донеччині, також тричі за добу обстріляли дві громади Дніпропетровщини

Російські окупанти вбили трьох цивільних осіб та трьох поранили на Донеччині, також тричі за добу обстріляли дві громади Дніпропетровщини.

"За 30 грудня стало відомо про 3 цивільних, убитих росіянами в Донецькій області: 2 у Бахмуті та 1 у Діброві", - написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко у телеграм-каналі.

Він зазначив, що ще 3 особи в області отримали поранення.

У свою чергу голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко зазначив, що росіяни тричі відкривали вогонь по Нікопольському району важкою артилерією.

"Обстріляли дві громади – Мирівську та Марганецьку. Направили туди два десятки снарядів. Людей не зачепило", - написав він у телеграм-каналі.

Наслідки атак з'ясовуються.

 

 

 

 

ОСТАННЄ

СБУ на Рівненщині викрила чергову схему ухилення від мобілізації через фейковий коледж

У наркологічному медзакладі в Харкові на зарплату "мертвим душам" витратили понад мільйон гривень - прокуратура

РФ цілеспрямовано дезінформує світ про наявність погодженого без України плану завершення війни - ЦПД

У Херсоні померла поранена через російський обстріл жінка – ОВА

Рада ЄС ухвалила надання Україні EUR3,056 млрд в рамках Ukraine Facility - Свириденко

На Дніпропетровщині припинено діяльність 31 шахрайського кол-центру – прокуратура

США і РФ планують укласти угоду про перемир'я, щоб закріпити здобутки Путіна в Україні – ЗМІ

Пентагон отримав можливість повертати в арсенали США вже виділену для Києва зброю - ЗМІ

Російські футбольні клуби отримали EUR10,8 млн з фонду "солідарності" УЄФА після вторгнення РФ в Україну – ЗМІ

Безробітний з Краматорська отримав 15 років за шпигунство на краматорському напрямку - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА