Інтерфакс-Україна
09:49 31.12.2022

РФ може завдати позачергового ракетного удару по Україні, щоб зіпсувати українцям новорічні свята - британська розвідка

1 хв читати

Російські окупанти можуть завдати масованого удару по Україні в найближчі дні, повідомляється у звіті оборонної розвідки, опублікованій в Твіттер Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії в суботу вранці.

"З жовтня в Росії зберігається загальна схема проведення інтенсивної хвилі ударів (по Україні – ІФ) кожні 7-19 днів. Росія майже точно дотримується цього підходу, намагаючись придушити протиповітряну оборону України. Однак існує реальна ймовірність того, що Росія зламає цей шаблон, щоб завдати нового удару в найближчі дні, щоб підірвати моральний дух населення України в період новорічних свят", - йдеться у звіті.

У розвідці нагадали, що остання хвиля дальніх ударів окупантів по Україні мала місце 29 грудня і була знову націлена переважно на енергорозподільну мережу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воєнні біженці з України в США опинилися перед загрозою продовольчої кризи

МАГАТЕ закликала обмежити військову активність щодо інфраструктури українських АЕС

Путін може спробувати напасти на одну з європейських країн до завершення війни в Україні - Зеленський

США – стратегіний партнер на довгі роки і в основі відносин України з ними – повага – Зеленський

Путін у патовій ситуації, він не досяг обіцяних цілей – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 248 ворожих атак - Генштаб

Трамп пообіцяв кожному громадянину США $2000 дивідендів за рахунок митних надходжень

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА