Інтерфакс-Україна
14:05 02.01.2023

На Харківщині стабілізовано ситуацію з електропостачанням, в обласному центрі повністю відновлено теплопостачання

1 хв читати
На Харківщині стабілізовано ситуацію з електропостачанням, в обласному центрі повністю відновлено теплопостачання

У Харкові відновлено подачу тепла до будинків, що залишилися без опалення після ворожих обстрілів 28 грудня, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"На сьогодні теплопостачання у місті повністю відновлено. Щодо електроенергії, ми ситуацію повністю стабілізували", - сказав Синєгубов в ефірі телемарафону.

Він повідомив також, що протягом останніх двох днів регіону вдалося обійтися без планових відключень електроенергії. За словами Синєгубова, відсьогодні в області планується знову застосовувати планові відключення, проте якщо виділені ліміти даватимуть змогу, то ці відключення не застосовуватимуть у повному обсязі.

Як повідомлялося, унаслідок ракетних ударів, завданих російськими окупаційними військами по об'єктах критичної інфраструктури, у Харкові без опалення залишилися близько 1250 будинків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА