Інтерфакс-Україна
20:12 05.01.2023

Бербок: Якби Путін хотів миру, він відправив би своїх солдатів додому, і війна закінчилася б

1 хв читати
Бербок: Якби Путін хотів миру, він відправив би своїх солдатів додому, і війна закінчилася б

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що президент РФ Володимир Путін хоче продовжити війну після невеликої перерви, й так зване припинення вогню не дасть ні свободи, ні безпеки людям.
"Якби Путін хотів миру, він відправив би своїх солдатів додому, і війна закінчилася б. Але, мабуть, він хоче продовжити війну після невеликої перерви", - написала вона у твіттері.
Бербок заявила, що так зване припинення вогню "не дасть ні свободи, ні безпеки людям, які живуть у щоденному страху під російською окупацією".
"Саме тому ми й надалі підтримуватимемо українців - щоб вони знову могли жити у мирі та самовизначенні", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У 2026 р потенціал у виробництві тільки дронів і ракет буде вже $35 млрд

У Черкасах чоловік помер під час проходження медкомісії в ТЦК

Кількість "Томагавків" для України залежатиме від позиції Трампа щодо ескалації

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА