Інтерфакс-Україна
12:50 07.01.2023

Новопризначена посол України в Болгарії заперечує наявність у неї Telegram-каналу

1 хв читати
Новопризначена посол України в Болгарії заперечує наявність у неї Telegram-каналу

Новопризначена посол України в Болгарії Олеся Ілащук спростувала інформацію про наявність у неї Telegram-каналу і закликала журналістів не посилатися на повідомлення з цієї та інших анонімних сторінок в соціальних мережах.

Як повідомила Ілащук в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", вона "не вела і не веде жодного каналу в Telegram і не знає, хто і з якою метою створив сторінку, на яку звернули увагу деякі медіа та користувачі".

"Я також прошу журналістів не посилатися на повідомлення з цієї та інших анонімних сторінок в соціальних мережах, до яких я не маю причетності", - сказала вона.

Раніше в ЗМІ поширилася інформація, що президент Володимир Зеленський призначив послом України в Болгарії Ілащук, яка "не має досвіду роботи в дипломатії і досі позиціонувалася як фахівець з сексології та дорогоцінних прикрас".

Пізніше журналісти і користувачі соцмереж виявили Telegram-канал (https://t.me/s/olesya_ilashchuk), який нібито веде Олеся Ілащук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА