Інтерфакс-Україна
15:14 09.01.2023

Лише чотири особи змогли виїхати з Мелітополя до Запоріжжя через блокпост у Василівці за останні три тижні - мер

1 хв читати
Лише чотири особи змогли виїхати з Мелітополя до Запоріжжя через блокпост у Василівці за останні три тижні - мер

Лише чотири особи змогли виїхати з тимчасово окупованого Мелітополя до Запоріжжя через блокпост у Василівці за останні три тижні, повідомив мер міста Іван Федоров.

"Ситуація, на жаль, лише погіршується... Через Василівку до міста Запоріжжя майже неможливо потрапити. За останні три тижні проїхати змогли лише чотири особи", - сказав він на брифінгу у Медіацентрі "Україна - Укрінформ" у понеділок.

За його словами, також ускладнюється процес виїзду через тимчасово окупований Крим: мелітопольці витрачають на це від чотирьох до шести діб, оскільки Кримський міст практично не функціонує.

Крім того, Федоров зазначив, що наразі, "якщо жителі добираються до кордону Російської Федерації з Грузією чи Європейським Союзом, це також не гарантує їм виїзд, а навпаки: приблизно 70-80 мешканців тимчасово окупованих територій рашистські прикордонники розвертають і не випускають із Росії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА