Інтерфакс-Україна
18:20 11.01.2023

У Соледарі тривають бої, окупанти зазнають великих втрат - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
У Соледарі тривають бої, окупанти зазнають великих втрат - Генштаб ЗСУ

Російські окупанти основні зусилля зосереджують на спробах повного захоплення Донецької області, роблять наступальні дії на бахмутському напрямку.

"(Ворог - ІФ-У) намагається взяти під контроль місто Соледар та шляхи постачання наших підрозділів, зазнає великих втрат, бої продовжуються", - повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 середи, розміщеній на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці.

Також безуспішні наступальні дії окупанти ведуть на авдіївському напрямку.

На куп'янському та новопавлівському напрямках ворог намагається покращити тактичне становище, а на лиманському, запорізькому та херсонському - обороняється, повідомляється у зведенні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА