Інтерфакс-Україна
11:37 12.01.2023

АРМА передана нерухомість у центрі Львова, що належить підприємству з російськими власниками

1 хв читати
АРМА передана нерухомість у центрі Львова, що належить підприємству з російськими власниками

Заарештовано та передано до управління АРМА нерухомість у центрі Львова на суму понад 3,8 млн грн, що належить підприємству, власниками якого є громадяни РФ, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За клопотанням прокурора Галицької окружної прокуратури міста Львова заарештовано і передано до АРМА майно товариства, кінцевим бенефіціаром якого є громадяни РФ. Ідеться про нежитлові приміщення в центрі Львова вартістю 3,8 млн грн", - ідеться у повідомленні Офісу генпрокурора в четвер.

За даними слідства, підприємство незаконно заволоділо двоповерховим приміщенням загальною площею близько 160 кв. м.

"Для цього його представники вступили у змову із місцевим мешканцем. Він, використовуючи підроблене рішення суду, отримав право власності на об’єкт нерухомості. Після цього було здійснено низку правочинів для передачі майна у власність підприємства", - уточнюється в повідомленні.

У прокуратурі інформують, що стосовно посадових осіб підприємства та львів'янина здійснюється досудове розслідування за фактами шахрайства, легалізації майна, отриманого злочинним шляхом, та підроблення документів (ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209, ч. 3 ст. 358 КК України).

"Наразі жителю Львова вже повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, а матеріали стосовно інших виділено в окреме провадження", - зазначається у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 142 осіб на покровському напрямку, усього на фронті 136 боєзіткнень - Генштаб

Сибіга пояснив Рубіо та європейським міністрам МЗС позицію України щодо гарантій безпеки

Рубіо обговорив з європейськими главами МЗС спільні кроки для зупинення війни

Трамп цьогоріч хоче зустрітися з Кім Чен Ином – ЗМІ

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА