Інтерфакс-Україна
14:58 14.01.2023

У РФ можуть мобілізувати ще до 500 тис. військових до весни - ЗМІ

1 хв читати
У РФ можуть мобілізувати ще до 500 тис. військових до весни - ЗМІ

Мобілізація до 500 тис. додаткових військовослужбовців може бути проведена в РФ, щоб перехопити ініціативу у війні проти України навесні поточного року, пише британське видання "Таймс".

"Президент Путін може мобілізувати до півмільйона додаткових військовослужбовців для своєї війни проти України, оскільки він прагне перехопити ініціативу багатостороннім весняним наступом", - повідомляється на сайті видання.

Водночас наголошується, що Київ намагається згуртувати захід до того, як "500 000 росіян" вирушать на фронт.

"Західних союзників закликають "діяти зараз" і направити в Україну сотні танків і бронетранспортерів після того, як Путін призначив нового командувача і оприлюднив плани з розгортання 150 000 резервістів, призваних восени", - йдеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА