Інтерфакс-Україна
14:01 15.01.2023

Кількість загиблих внаслідок обстрілу окупантами будинку у Дніпрі зросла до 23 осіб

1 хв читати
Кількість загиблих внаслідок обстрілу окупантами будинку у Дніпрі зросла до 23 осіб

Кількість людей, загиблих унаслідок ракетного обстрілу російськими окупантами будинку в Дніпрі, зросла до 23 осіб, повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради з посиланням на Держслужбу України з надзвичайних ситуацій.

"За даними ДСНС станом на 13:00 відомо про 23 загиблих, серед яких одна дитина. Травмовано 72 людини, з них 13 дітей", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що з-під завалів будинку врятовано вже 39 осіб, зокрема 6 дітей.

"Отримано 43 повідомлення про безвісти зниклих осіб", - підсумували в міськраді.

У свою чергу, пресслужба ДСНС повідомляє про 22 загиблих, серед яких одина дитина.

"Триває ліквідація трьох окремих осередків тління в завалах. Попередньо зруйновано 72 квартири та пошкоджено понад 230 квартир. За попередніми даними можливого відселення потребують мешканці 236 квартир (орієнтовно понад 400 осіб). Місцеві органи влади організували тимчасове проживання 43, що звернулися по допомогу", - зазначили в Держслужбі.

Раніше повідомлялося, що внаслідок обстрілу окупантами будинку в Дніпрі загинула 21 людина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Відшкодовано 215 млн грн у справі "бек-офісу" на УЗ - САП

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух від ст. "Сирець" до ст. "Харківьска"

Автором тексту Радіодиктанту нацєдності-2025 буде письменниця Євгенія Кузнєцова, а читатиме текст акторка Наталія Сумська

Ворог висадив механізований десант у Володимирівці на Донеччині – DeepState

Ситуація з енергопостачанням найскладніша в Києві та п'яти областях – "Укренерго"

Уряд підтримує ідею запровадження "нульового" розмитнення авто для УБД, але потрібно шукати джерело видатків - Свириденко

На Черкащині військовослужбовця засуджено до 9 років ув’язнення за вбивство дворічного сина – прокуратура

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

У Київській, Полтавській, Харківській, Сумській областях діють графіки аварійних відключень електроенергії та спецграфіки - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА