Інтерфакс-Україна
14:31 16.01.2023

Віталій Кличко виступить на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

2 хв читати
Віталій Кличко виступить на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який відбудеться з 16 до 20 січня. Про це повідомляється на сайті КМДА.

"Віталій Кличко та його брат Володимир, зокрема, візьмуть участь у відкритті Форуму та у стратегічній сесії "Відбудова України". Зустрінуться з віце-канцлером Німеччини Робертом Хабеком і Президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо, європейськими політиками та представниками великого світового бізнесу, які готові допомагати Києву та Україні у відбудові та модернізації. Також мер Києва візьме участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки "Підготовка до нової геополітичної ери", де, зокрема, обговорять відновлення миру та порядку, необхідну допомогу Україні", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Віталій Кличко має виступити на заході, що традиційно організовує американське видання The Washington Post, який збере цього року найвпливовіших американських і світових політиків та представників світового бізнесу.

Основними темами Всесвітнього економічного форуму в Давосі цього року стануть наслідки війни в Україні та наслідки пандемії коронавірусу у світі, енергетична та продовольча кризи, подолання нинішньої високої інфляції, низького зростання та боргової економіки, використання новітніх технологій, вирішення проблеми соціальної вразливості, а також – подолання геополітичних ризиків, що постали перед світом.

Очікується, що участь у цьогорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі візьме рекордна кількість глав держав та урядів. А також – представників громадянського суспільства та великого бізнесу. Загалом Форум має зібрати понад 2700 учасників зі 130 країн світу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА