Інтерфакс-Україна
18:28 16.01.2023

В окупованому Новопскові випущена ворогом ракета впала на житловий будинок, загинули двоє мирних жителів - Генштаб ЗСУ

1 хв читати

Двоє мирних жителів окупованого смт Новопсков Старобільського району Луганської області загинули в неділю внаслідок падіння ракети, випущеної російськими окупантами, повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 понеділка, опублікованій на сторінці Генерального штабу Збройних силу України у фейсбуці.

"За наявною інформацією, у Новопскові Старобільського району Луганської області15 січня під час застосування ворогом комплексу С-300 одна ракета впала на житловий будинок. Загинули дві цивільні особи", - йдеться у зведенні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники ягід у 2026р. продовжать відбирати частку європейського ринку – УПОА

ДБР розслідує обставини загибелі та поранення військовослужбовців на Дніпропетровщині через ворожий обстріл

Столиця України отримала статус Міста музики ЮНЕСКО та приєдналася до Мережі креативних міст ЮНЕСКО

За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі

Сибіга про прапор ЧВК "Вагнер" на кордоні з Естонією: Цей прапор символізує варварство та воєнні злочини

SAGA Development спільно з BGV Development перезапускають ще один житловий проєкт

В Україні за роки війни з`явилося близько 70 нових виноробних підприємств

ДТЕК за жовтень відновив електропостачання для майже 3 млн абонентів у чотирьох областях і столиці

Двоє чоловіків загинули, ще один – отримав поранення через вибух БпЛА на Чернігівщині – ЗМІ

Сирський: продовжуємо звільнення та зачистку територій в районі Добропільського виступу, що змушує ворога розпорошувати свої сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА