Інтерфакс-Україна
15:51 17.01.2023

Суд у Києві заочно заарештував Януковича у справі про розстріл мітингувальників

1 хв читати
Суд у Києві заочно заарештував Януковича у справі про розстріл мітингувальників

Суд у Києві вкотре обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для експрезидента Віктора Януковича у "справах Майдану", повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

"За клопотанням слідчого ДБР, погодженим з Офісом генерального прокурора, суд заочно обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою стосовно колишнього президента України", - йдеться в повідомленні бюро в телеграм-каналі у вівторок.

Згідно з повідомленням, ще у листопаді 2021 року ДБР завершило розслідування щодо злочинів Януковича та інших дев'яти чиновників під час акцій протесту у 2014 році.

"Встановлено, що через дії цієї організованої злочинної групи лише у зазначений період загинуло 76 громадян та понад 800 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості", - зазначають у ДБР.

Наразі стосовно всіх 10 підозрюваних заочно обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також суддя встановив термін стороні захисту для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, після якого обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Колишньому президенту України суди раніше обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у справах щодо узурпації влади, "Харківських угод", дезертирства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять 75 військовослужбовців - Генштаб

"Європейська солідарність" хоче почути як ратифікація угоди про мінерали сприятиме закінченню війни – Геращенко

Зеленський під час зустрічі з українцями в Чехії: Справедливість важлива для відновлення України й для бажання людей жити тут

Міжвідомча група по переговорам щодо вступу України в ЄС схвалила проєкти дорожніх карт - Корнієнко

Три жінки постраждали внаслідок російських обстрілів Нікопольщини – Лисак

Зеленський – Шольцу: Цінуємо ключову роль Німеччини у підтримці України, вдячні за ваші особисті зусилля

Зеленський та студенти Карлового університету обговорили необхідність сталої підтримки України

У Словаччині мають намір провести референдум про відміну антиросійських санкцій

Греція не планує передавати Україні системі Patriot

Прем'єр-міністр Румунії Чолаку йде у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА