Інтерфакс-Україна
19:31 17.01.2023

Зеленська ініціює проєкт дитячих будинків сімейного типу та розраховує на допомогу будівельних компаній

2 хв читати

Перша леді України Олена Зеленська, під час виступу у рамках дискусійної програми "Ukraine is you" в Давосі, розповіла про запуск проєкту будівництва дитячих будинків сімейного типу, а також заявила, що розраховує на допомогу партнерів і будівельних компаній.

"Зараз ми розробляємо проєкт, пов'язаний з дітьми. Це підтримка дитячих будинків сімейного типу. Справа в тому, що в Україні досі існують інституційні форми виховання, від яких ми маємо відмовлятися на шляху до ЄС. Це дуже складний і довгий шлях, але дитина має виховуватись у сім'ї або в умовах, наближених до сім'ї. Тому ми маємо зараз консолідувати всі політичні та фінансові зусилля для підтримки таких альтернативних форм виховання", - заявила вона.

Вона зазначила, що представники Фонду Олени Зеленської постійно підтримують зв'язок із сім'ями, які взяли на виховання в середньому до 10 дітей-сиріт.

"Їм зараз важко. Половина з них зараз переміщені всередині країни. Вони тікали з окупованих територій, але вони не мають зараз власного житла. Тому ми зараз ініціюємо проєкт, щоб забезпечити вже існуючі сім'ї гідним житлом і також, щоб будувати будинки для таких сімей, які будуть створюватись… Ми хочемо цю форму виховання зробити популярною, щоб допомагати таким сім'ям", - сказала вона.

У зв'язку з цим Зеленська звернулася до партнерів, які можуть надати фінансову допомогу, а також до будівельних компаній.

"Нам потрібні будинки, які будуть енергонезалежними, де буде укриття, які можна буде швидко збирати та будувати. Тому будівельні компанії, дизайнерські компанії та компанії, які займаються будівництвом у великих обсягах – ми дуже розраховуємо на експертизу та допомогу", - резюмувала перша леді.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд доручив переглянути списки заборонених до відключення е/е підприємств та зменшити зовнішнє освітлення

Фізично неможливо захистити 3,5 тис. підстанцій в Україні - заступник глави Міненерго

На сьогодні Україна повернула 6 266 полонених, з них 403 цивільних – омбудсман

Україна досягла домовленості про реструктуризацію ВВП-варантів зі спецкомітетом їх власників

"Укренерго" боргує "Укргідроенерго" на балансуючому ринку вже 10 млрд грн - Сухецький

Через війну загинули 243 митців і 119 медійників - Мінкультури

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

В межах операції "Чисте місто" оголошено підозри ексзаступнику голови КМДА і його спільнику - НАБУ

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні зростає на тлі посилення бойових дій – доповідь ООН

Нинішній тимчасовий глава "Укргідроенерго" Сухецький готується взяти участь у конкурсі на гендиректора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА