Інтерфакс-Україна
18:46 18.01.2023

У Броварській громаді 19, 20 та 21 січня оголошено днями жалоби - мер

1 хв читати
У Броварській громаді 19, 20 та 21 січня оголошено днями жалоби - мер

У Броварській громаді оголошено триденну жалобу в пам'ять про загиблих унаслідок авіакатастрофи, що сталася 18 січня, повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.

"У зв'язку з трагедією, що сталася сьогодні в Броварах, 19, 20 і 21 січня оголошено днями жалоби в нашій громаді... Щирі співчуття рідним і близьким загиблих... Царство небесне і вічна пам'ять усім загиблим...", - написав він у телеграм-каналі в середу.

Як повідомлялося, 18 січня вранці у Броварах біля дитячого садка впав та розбився гелікоптер ДСНС, на борту якого перебувало керівництво МВС. Зокрема, під час виконання службових обов'язків загинули міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович.

Загалом загинули 14 осіб, із них одна дитина, постраждали 25 осіб, із них 11 дітей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА