Інтерфакс-Україна
21:46 18.01.2023

Байден і перша леді США висловили співчуття у зв'язку з авіакатастрофою у Броварах

1 хв читати
Байден і перша леді США висловили співчуття у зв'язку з авіакатастрофою у Броварах

Президент США Джозеф Байден і перша леді Джилл Байден співчувають родинам загиблих у зв'язку з катастрофою вертольота в Україні в середу вранці, повідомляється на сайті Білого дому.

"Джилл і я висловлюємо наші глибокі співчуття сім'ям усіх загиблих у результаті трагічної катастрофи вертольота в Україні сьогодні вранці, зокрема міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та інших високопосадовців українського уряду. Наші серця також із десятками вбитих і поранених мирних жителів, зокрема із дорогоцінними дітьми, та їхніми родинами. Ми сумуємо разом із усіма, хто сумує про цю несамовиту трагедію", - йдеться у заяві глави держави.

Президент США наголосив, що Монастирський і його команда брали активну участь у збереженні демократії в Україні – як у її захисті від російської агресії, так і у життєво важливій роботі щодо зміцнення інститутів України у цій війні та в майбутньому.

"Реформатор і патріот, пане Монастирський відстоював волю українського народу. Ми продовжимо шанувати цю спадщину через зусилля щодо зміцнення інститутів України та у нашому незмінному партнерстві з народом України, щоб підтримувати яскраве полум'я свободи. Сьогодні ми молимося про зцілення поранених та втіху тих, хто втратив близьких", - наголосив він.

Байден також додав, що Сполучені Штати підтримуватимуть Україну стільки, скільки потрібно.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія надасть 2 мільярди фунтів стерлінгів кредиту союзницьким урядам для закупівлі зброї британського виробництва – ЗМІ

Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА