Інтерфакс-Україна
21:15 19.01.2023

Три мешканці Херсонщини за останні два дні постраждали внаслідок підриву на російських мінах

1 хв читати
Три мешканці Херсонщини за останні два дні постраждали внаслідок підриву на російських мінах

Три мешканці Херсонської області за останні два дні постраждали внаслідок підриву на мінах, залишених російськими окупантами, повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

"На жаль, у Херсонській області стає все більше випадків підриву на російських мінах мирних людей. За два дні від вибухонебезпечних предметів постраждали 3 мешканці області", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що напередодні поблизу села Високе на міні, залишеній російськими окупантами, вибухнув місцевий житель – отримав поранення. У цей час чоловік працював на полі.

"Сьогодні поблизу села Червоний Яр постраждали два брати, які на полі збирали гільзи. Вони вибухнули на міні, залишеній російськими окупантами. Їх до лікарні доставили військові. Одна людина загинула в медустанові, за життя іншої борються лікарі", - зазначив голова ОВА.

Він нагадав, що мінна небезпека у регіоні залишається надзвичайно високою.

"Тому ще раз наполегливо прошу – користуйтеся лише тими маршрутами та місцями, які вже обстежили сапери. Зараз не потрібно відвідувати лісосмуги, посадки та поля! Це вкрай небезпечно", - підсумував Янушевич.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА