Інтерфакс-Україна
17:08 20.01.2023

Шмигаль: Щоб Україна могла забезпечити свою перемогу у 2023 році, необхідно багато сучасної зброї

1 хв читати
Шмигаль: Щоб Україна могла забезпечити свою перемогу у 2023 році, необхідно багато сучасної зброї

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначає, що партнери України мають розуміння, що Україна потребує сучасного озброєння для перемоги у війні з РФ у 2023 році.

"Сьогодні відбувається засідання у форматі "Рамштайн", де обговорюють подальші кроки підтримки. Наші союзники розуміють, щоб Україна могла забезпечити свою перемогу у 2023 році, нам необхідно багато сучасної зброї", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у п'ятницю.

Прем'єр також нагадав, що 19 січня дев'ять європейських країн ухвалили "Талінську декларацію". Зокрема, Велика Британія, Естонія, Литва, Латвія, Польща, Данія, Чехія, Нідерланди та Словаччина анонсували нові пакети та заходи військової підтримки України і запевнили, що підтримку буде продовжено.

"Багато з цих пакетів допомоги справді безпрецедентні та рекордні за весь час війни", - заявив глава уряду.

Крім того, Шмигаль зазначив, що США анонсували пакет військової допомоги в 2,5 млрд дол., також нові потужні постачання очікуються зі Швеції, Фінляндії, Канади, Німеччини, Італії та Франції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК відновив електропостачання ще понад 250 тис. абонентів Одещини за останню добу, без світла залишаються 32,9 тис. домівок

Норвегія профінансує новий пакет озброєння для України на суму 3,2 млрд крон - премʼєр

Комісія з добору очільника ДМС допустила до конкурсу 38 заявників, 4 заявки відхилено

ОВА: У Запоріжжі 26 людей постраждалих через російській авіаудар, серед них – одна дитина

Рада визначила правовий статус військовослужбовців-іноземців

Рада зобов’язала міністрів звітувати перед відставкою

Ворог у Запоріжжі поцілив по двом житловим будинкам, поранено жінку у приміській громаді – ОВА

Найближчими днями в Україні переважно без опадів, температура не зміниться, місцями тумани

Окупанти атакували Запоріжжя, є влучання у житловий будинок, про постраждалих не повідомляється

США готують нові санкції проти РФ, якщо Путін відхилить мирну угоду – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА