Інтерфакс-Україна
07:53 21.01.2023

Три судна доставлять продовольство з України в Китай, Індію та Іспанію

1 хв читати
Три судна доставлять продовольство з України в Китай, Індію та Іспанію

З українських портів у п'ятницю вийшли три суховантажні машини з кукурудзою, пшеницею, ячменем і олією, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"20 січня три судна залишили українські порти, вони перевозять загалом 128,6 тис. тонн зерна та іншого продовольства в рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

Суховантаж Zheng Yao (29,3 тис. тонн кукурудзи, 27,8 тис. тонн ячменю та 9,4 тис. тонн пшениці) вирушив до Іспанії. Судно Mrc Sedef переправить до Індії 43 тис. тонн соняшникової олії. Судно Aviva доставить до Китаю 19,1 тис. тонн соняшникової олії.

У порт Одеси слідує суховантаж, який у п'ятницю пройшов морським гуманітарним коридором.

У СКЦ повідомили, що "було подано 86 заявок на участь в ініціативі".

"Станом на 20 січня загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 18 179 860 тонн. Загалом нині було дозволено рух 1 322 суховантажних суден: 655 на прибуття в українські порти і 667 - на вихід із них", - резюмували в СКЦ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чеська ініціатива "Подарунок для Путіна" переглядає плани щодо придбання ракети "Фламінго" - ЗМІ

Зеленський підписав указ про звільнення Єрмака з посади керівника Офісу президента

Зеленський знову закликав до єдності, бо іншого вибору немає та іншої України не буде

Зеленський доручив СБУ провести аналіз ситуації в правоохоронній системі та в регіонах

"Укренерго" обмежуватиме електрику в суботу в усіх регіонах на рівні останніх кількох днів – від 0,5 до 2,5 черг

Зеленський у суботу проведе консультації з тими, хто може очолити ОП

Єрмак написав заяву про відставку - Зеленський

Росіяни атакували Білозерську громаду, одна людина загинула – Херсонська ОВА

Громадське обговорення проєктів книг оновленого Цивільного кодексу наближається до фіналу — Стефанчук

Окупанти завдали ударів по об'єктах критичної інфраструктури у Херсоні, можливі перебої з електро- та водопостачанням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА