Інтерфакс-Україна
08:53 22.01.2023

На Харківщині двоє людей підірвалися на вибуховому пристрої, одну поранено в результаті ворожих обстрілів

1 хв читати
На Харківщині двоє людей підірвалися на вибуховому пристрої, одну поранено в результаті ворожих обстрілів

Минулої доби російські окупаційні війська обстрілювали Куп'янськ, Вовчанськ, Дворічну, Ветеринарне та інші прикордонні населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів області, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"У Куп'янську пошкоджено молочно-консервний комбінат та два приватні будинки. У Вовчанську зруйновано приватні будівлі. У сел. Ветеринарне поранення отримав та був госпіталізований 46-річний цивільний", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Крім того, за його словами, у Кам'янці на невідомому вибуховому пристрої підірвалися двоє чоловіків (49 та 50 років). Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА