14:54 22.01.2023

Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном у Києві

2 хв читати
Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном у Києві

Президент України Володимир Зеленський у неділю зустрівся з колишнім прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, який перебуває з візитом в Україні.

"Вітаю в Києві справжнього друга України Бориса Джонсона. Борисе, дякую за підтримку!",- написав Зеленський у телеграм-каналі.

Як повідомляє пресслужба президента, Зеленський відзначив активну публічну підтримку з боку британського політика. "Я чув ваші заяви в Давосі, дуже дякую за них. Дякую за підтримку нашої країни", – сказав президент.

Під час зустрічі Зеленський і Джонсон обмінялися думками щодо практичних кроків, які може зробити британський політик для того, щоб допомогти Україні в цей важкий час. Зокрема, обговорювалося питання підготовки "саміту миру", який планується провести з метою реалізації формули миру, яку Зеленський представив лідерам G-20 минулого року.

"Одним з пунктів формули миру є гарантії безпеки для України", – зазначив глава держави.

"Упевнений, що найкращою гарантією для нас було б членство в НАТО. Важливо активно просувати думку про те, що наша держава повинна стати членом альянсу", – наголосив Зеленський.

На прохання Джонсона президент детально поінформував його про ситуацію на передовій. Глава держави висловив переконання, що завдяки потужній підтримці партнерів Україні вдасться зупинити російського агресора і звільнити всі тимчасово окуповані території.

"Росії не допоможе додаткова мобілізація, її армія не має мотивації", - заявив Зеленський.

"Однак нам потрібно більше зброї: танки, літаки, далекобійна ракетна зброя", - додав президент.

Він подякував Великій Британії, всьому британському народу за потужну лідерську оборонну та економічну підтримку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров обговорив з гендиректором Rheinmetall співпрацю у виробництві боєприпасів, бронетехніки та систем ППО

На фронті відбулось 79 бойових зіткнень, найбільше - на Покровському та Новопавлівському напрямках

Зустріч європейських лідерів пройде у Парижі в понеділок, підтвердив глава МЗС Франції

Стефанішина підтвердила блокування Угорщиною вступу України до ЄС

Єрмак: Зустрічі з росіянами не плануються, поки ми не напрацюємо план

ППО збили 852 засоби повітряного нападу противника за тиждень

Україна хоче залучити американських інвесторів в стратегічні галузі та отримати сильні гарантії безпеки - Єрмак

На Донеччині у Білицькому загинуло дві людини через ворожий обстріл

Теплова електростанція Миколаєва пошкоджена внаслідок атаки РФ, без теплопостачання залишаються 46 тис абонентів– Шмигаль

Сили оборони звільнили село Піщане біля Покровська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА