Інтерфакс-Україна
23:33 22.01.2023

Постачання Україні західних танків не вирішують проблему, але мотивують армію – Зеленський

1 хв читати
Постачання Україні західних танків не вирішують проблему, але мотивують армію – Зеленський

Постачання в Україну кількох десятків танків не вирішує проблеми, але мотивують українську армію.

«Коли проти нас російська армія, яка має тисячу танків, жодна країна рішенням, що вони дають 10 танків, 20, 50 не вирішує проблему. Вони роблять дуже важливу річ – вони мотивують наших воїнів боротися за їхні ж цінності. Тому що показують, що весь світ із тобою», - сказав він в інтерв'ю телекомпанії ARD, опублікованому в неділю ввечері.

«Я ціную, все, що зробили Штайнмаєр, Шольц, бундестаг. Я хочу почути по-партнерськи – маю «Леопарди», щоб обслуговувати їх, давайте зробимо так і так. А якщо немає волі, не треба шукати причини. Треба сказати – ні», - наголосив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

Президент призначив двох членів ВРП

Швейцарія буде надавати захист категорії S біженцям лише з певних регіонів України, але збереже вже наданий статус – ЗМІ

Міжвідомча комісія при Держкомтелерадіо ухвалила рішення про надання батькові журналістки Рощиної грошової допомоги

В прокат виходить фільм "Друге дихання" режисерки Кондакової про підкорення Кіліманджаро ветеранами

СБУ затримала трьох підлітків і громадянина європейської країни, які на замовлення ворога палили релейні шафи Укрзалізниці

У ФРН можуть внести поправки до законодавства, щоб мати можливість збивати неідентифіковані дрони

Прокуратура АР Крим звернулася до кримчан, щоб вони розказали свою історію воєнних злочинів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА